Laidoja titulo viltis? „Liverpool“ vėl prarado taškus

„Liverpool“ klubas ir toliau nesugeba išlipti iš duobės Anglijos „Premier“ lygoje. Šį kartą Jurgeno Kloppo auklėtiniai nesugebėjo įveikti „Brighton“ vienuolikės.
Virgilas van Dijkas
Virgilas van Dijkas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Permainingos rungtynės Liverpulio „Anfield“ stadione baigėsi lygiosiomis 3:3.

Braitono ekipos krašto puolėjas Leandro Trossardas šokiravo „Anfield“ publiką jau per pirmąsias keliolika minučių, kai 4 ir 17 minutėmis įmušė du įvarčius ir sukūrė „Brighton“ klubui pranašumą 2:0.

Sugėrę pirmą smūgį, „Liverpool“ futbolininkai atsitiesė.

Roberto Firmino pelnė įvarčius 33 ir 54 minutėmis, o po Adamo Websterio įvarčio 63-ą minutę „Liverpool“ net išsiveržė į priekį.

Vis dėlto užgimusias „raudonųjų“ viltis iškovoti trečią pergalę šiame sezone sužlugdė tas pats L.Trossardas – belgas kalė vinį 83-ą minutę ir išplėšė lygiąsias „Brighton“ ekipai.

„Liverpool“ šiame sezone laimėjo vos dvejas rungtynes iš septynių ir su 10 taškų užima vos 9 vietą. Nuo lyderio Londono „Arsenal“ „raudonieji“ atsilieka jau 11 taškų, tiesa, yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Kitame susitikime pergalę pasiekė Londono „Chelsea“, kuri dramatiškai laimėjo Londono derbį prieš „Crystal Palace“ ekipą 2:1.

„Crystal Palace“ pirmavo po Odsonne'o Edouardo įvarčio (7 min.), o rezultatą dar pirmajame kėlinyje išlygino Pierre'as-Emerickas Aubameyangas (38 min.).

Galiausiai, pergalę „aristokratams“ atnešė paskutinę pagrindinio laiko minutę pasižymėjęs Conoras Gallagheris.

„Chelsea“ su 13 taškų yra penkta „Premier“ lygoje.