Latviams vokiečių iššūkis – skausmingas: mušė kartą, praleido – septynis

Draugiškos rungtynės virto pažeminimu Diuseldorfe, kur šeimininkė Vokietija net 7:1 suvarpė Latvijos rinktinę.

Priminsime, kad dar šeštadienį Latvija Baltijos taurės rungtynėse užtikrintai 3:1 nugalėjo Lietuvą.

O Vokietijoje šeimininkai savo taisykles ėmė diktuoti nuo pat susitikimo pradžios. Dar iki pertraukos būsimi Europos čempionato dalyviai mušė penkis įvarčius, kuriuos pelnė Robinas Gosensas (19 min.), Ilkay'us Gundoganas (21 min.), Thomasas Mulleris (27 min.), Robertas Ozolas (39 min., į savo vartus) ir Serge'as Gnabry (45 min.).

Antrajame kėlinyje Timo Werneris mušė šeštą įvartį, o bet latviai neliko skolingi – Aleksejus Saveljevas 75-ąją minutę pasižymėjo nuostabiu smūgiu.

Vis tik jau po minutės Leroy'us Sane mušė ir septintą įvartį į Latvijos vartus.