Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Latvijos futbolininkų apmaudas – vėl pralaimėjo per pridėtą laiką

Latvijos futbolo rinktinė patyrė antrą dramatišką pralaimėjimą per 3 dienas. Kaimynai nesėkmę ir vėl patyrė per teisėjo pridėtą laiką.
Eduardas Emsis
Eduardas Emsis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį namie 2:3 nusileidę turkams, kuomet lemiamą įvartį praleido 90+5 minutę, šįkart latviai apmaudžiai krito ir Armėnijoje – 1:2 (0:1).

Šeimininkai mušė pirmi – 35 min. tai padarė Nairas Tiknizijanas, tačiau antrajame kėlinyje latviams rezultatą pavyko išlyginti – kamuolį į savo vartus nukreipė nesėkmingai koją kyštelėjęs Stiopa Mkrtčijanas.

Vis dėlto tiksint paskutinėms rungtynių minutėms Fortūna ir vėl nusisuko nuo kaimynų latvių – kamuolys jų baudos aikštelėje pataikė į ranką, teisėjas skyrė 11 m baudinį, o Tigranas Barseghijanas neklydo, lemiamą smūgį atlikdamas 90+1 minutę.

Atrankos į Europos čempionatą D grupėje latviams tai buvo trečioji nesėkmė per tiek pat susitikimų. Su 0 taškų jie žengia paskutiniai.

Tuo metu antrą pergalę iš eilės iškovoję armėnai pavijo grupės lyderius turkus – abi rinktinės turi po 6 taškus.

Standings provided by Sofascore

Kituose susitikimuose Suomija namie 6:0 (2:0) nušlavė San Mariną, o Ukraina, namų rungtynes žaidusi Slovakijos mieste Trnavoje, 1:0 (0:0) palaužė Maltos nacionalinę vienuolikę.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius