Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Latvių triumfas – laimėjo pirmąkart per beveik pusantrų metų

Latvijos futbolo rinktinė tapo pirmąja Baltijos šalies komanda, iškovojusia pergalę 2024 m. Europos čempionato atrankoje. Latviai namuose netikėtai 2:0 įveikė Armėniją.
Latvijos futbolininkai
Latvijos futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors latviai nebuvo laikomi rungtynių favoritais, būtent jie pirmieji pelnė įvartį 39-ąją minutę, kai pasižymėjo Janis Ikauniekas.

Latvių užduotį išsaugoti pranašumą apsunkino 53-ąją minutę Marcio Oso užsidirbta antra geltona kortelė, dėl kurios jis buvo priverstas apleisti aikštę, tačiau mūsų kaimynai atsilaikė.

68-ą minutę Danielis Balodis įtvirtino Latvijos rinktinės pranašumą ir pirmąją pergalę „Euro 2024“ atrankoje po penkerių nelaimėtų rungtynių.

Latviai pastarąjį kartą laimėję oficialias rungtynes buvo dar 2022 m. birželį, kai UEFA Tautų lygos rungtynėse įveikė Lichtenšteiną.

„Euro 2024“ atrankoje iki šiol nebuvo laimėjusi nė viena Baltijos šalis – Lietuva dusyk sužaidė lygiosiomis ir triskart pralaimėjo, Estija pasiekė vienerias lygiąsias ir keturis kartus pralaimėjo, o Latvija buvo pralaimėjusi visus penkis susitikimus.

Tiesa, pergalė pakilti iš dugno D grupėje latviams nepadėjo – jie nuo Velso ir Armėnijos vis dar atsilieka keturiais taškais.

Standings provided by Sofascore

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius