08 22 /21:27

Prireiks stebuklo: vėl sutriuškinto „Panevėžio“ europinės viltys dūžta

Triuškinantį pralaimėjimą UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose patyrė „Panevėžio“ ekipa. Stijno Vreveno auklėtiniai LFF stadione 0:3 nusileido Osvestrio „The New Saints“ (Velsas) futbolininkams.

Jeigu panevėžiečiai nori patekti į Konferencijų lygą, jiems Velse reikės sukurti stebuklą – laimėti bent 4 įvarčių persvara. Kito šanso nebebus.

Atsakomosios rungtynės įvyks rugpjūčio 29-ąją Velse. Pradžia – 20.30 val.

Visą mačą „Panevėžys“ turėjo problemų gynyboje, o galiausiai skylėmis pirmą kartą pasinaudojo Rory Holdenas, kuris 52-ąją mačo minutę po kampinio įmušė įvartį galva (1:0).

Ir problemos nesibaigė: Danielis Williamsas 62-ąją rungtynių minutę lengvai prasiveržė pro du „Panevėžio“ gynėjus ir pasimėgaudamas iš geros padėties dar kartą pasiuntė kamuolį į panevėžiečių vartus (2:0).

Galiausiai tašką šiame mače, ko gero, ir visoje serijoje, padėjo Benas Clarke’as, kuris 91-ąją minutę įmušė dar vieną įvartį ir pratęsė „Panevėžio“ triuškinimą.

Startinės sudėtys:

1 min.: Mačas prasideda!

13 min.: Pavojinga situacija prie panevėžiečių vartų: Danielis Williamsas, atsidūręs apylaisvis, smūgiuoja, tačiau kamuolys skrieja šalia virpsto.

16 min: Nicolasas Gorobsovas nuo kampinio gairelės siunčia puikų perdavimą Frederico Palaciosui, tačiau Panevėžio ekipos futbolininko smūgį blokuoja varžovas.

22 min.: Kol kas labai daug klaidų panevėžiečių žaidime ir iniciatyvą savo rankose laiko svečiai iš Velso. Laimei, kol kas pavyksta apsiginti nuo pavojingų varžovų atakų.

24 min.: Geltona kortelė Kasparui Dubrai už grubų žaidimą.

33 min.: Aminas Benchaibas susikuria neblogą šansą, smūgiuoja kaire koja iš baudos aikštelės prieigų, tačiau pritrūksta tikslumo...

35 min.: Panevėžiečių gynyba šiandien tikrai nėra patikima. Rory Holdenas laisvas smūgiuoja būdamas šalia baudos aikštelės, tačiau nuo įvarčio gelbėja Vytautas Černiauskas.

44 min.: Geltona kortelė. A.Benchaibui.

45 min.: Pridedamos 3 minutės.

45+1 min.: Už ginčus su arbitrais geltona kortele baudžiamas Velso ekipos strategas Craigas Harrissonas.

45+3 min.: Pirmojo kėlinio pabaiga.

45 min.: Antrojo kėlinio pradžia.

52 min.: Įvartis... Iš pradžių nuo galingo Rory Holdeno smūgio vartus apsaugojo V.Černiauskas, tačiau Danielis Daviesas po kampinio smūgiuoja galva į vartus. Panevėžiečiai yra besivejančiųjų vaidmenyje (0:1).

57 min.: N.Gorobsovas nuskina varžovą ir po to kyla susistumdymas. Visgi netrukus aistros numalšinamos, o panevėžiečių žaidėjas po VAR peržiūros paliekamas aikštelėje ir baudžiamas tik geltona kortele. Galima sakyti, kad panevėžiečiams pasisekė.

60 min.: Išeina – Ernestas Veliulis, Nicolasas Gorobsovas ir Sivertas Gussiasas. Įeina – Jeffrey Sarpongas, Jovanas Čadženovičius ir Noelis Mbo.

64 min.: Danielis Williamsas įleistas į baudos aikštelę ir muša dar vieną įvartį į „Panevėžio“ vartus... 0:2.

74 min.: Jeffrey Sarpongas sėkmingai perdavė kamuolį Jovanui Čadženovičiui, kuris galva iš baudos aikštelės smūgiavo link vartų, tačiau smūgis nebuvo tikslus.

77 min.: Roką Rasimavičių keičia Markas Beneta.

81 min.: Frederico Palaciosą keičia Domantas Vaičekauskas.

90 min.: Pridedamos 7 minutės.

90+1 min.: Tašką deda Benas Clarkas, kuris Velso komandai muša trečiąjį įvartį. Sunku ką ir bepridurti...

90+7 min.: Mačas baigėsi.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi