Lengva nebuvo: „Liverpool“ žengė į FIFA klubų pasaulio taurės finalą

FIFA klubų pasaulio taurėje Dohoje sužaistas antrasis pusfinalis, kuriame Čempionų lygos laimėtojas „Liverpool“ tik po itin įtemptos kovos 2:1 nugalėjo „Monterrey“ ekipą iš Meksikos.
Roberto Firmino
Roberto Firmino / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 FC Liverpool

Naby Keita išvedė Anglijos komandą į priekį 12-ąją minutę, bet vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Rogelio Funesas Mori.

Lemiamą įvartį jau 90-ąją rungtynių minutę pelnė ir „raudonuosius“ į finalą išsiuntė Roberto Firmino. Beje, jis aikštėje pasirodė po keitimo ir iki tikslaus įvarčio sužaidė vos 5 minutes.

Kamuolį Liverpulio klubas kontroliavo 69 proc. laiko, tačiau atliko mažiaus smūgių į vartų plotą (6 prieš 8).

Dėl titulo „Liverpool kausis šeštadienį prieš „Flamengo“ klubą iš Brazilijos.

Beje, dar vakar vakare „Liverpool“ žaidė rungtynes „Premier“ lygoje. Nuo to susitikimo pabaigos iki FIFA pasaulio klubų taurės pusfinalio nebuvo prabėgusios net 24 valandos. Tiesa, antradienį vakare „Premier“ lygoje aikštėje pasirodė tik jauni „raudonųjų“ futbolininkai.