Lengvą pergalę iš Gargždų parsivežantis „Žalgiris“ vejasi „Sūduvą“

Vilniaus „Žalgiris“ nutraukė nesėkmingą atkarpą Lietuvos futbolo A lygoje. Sostinės ekipa svečiuose 3:0 įveikė Gargždų „Bangą“.
Lemiamas Konferencijų lygos atrankos etapas: „Žalgiris“ – „Glimt“
Vilniaus „Žalgiris“ / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Vilniečiai į Vakarų Lietuvą nuvyko nelaimėję trejų rungtynių iš eilės – dvejas jie sužaidė lygiosiomis, vienerias pralaimėjo.

Tačiau Gargžduose problemų „Žalgiris“ neturėjo. Jau 26-ą minutę po Hugo Videmont'o perdavimo kamuolį galva į vartus nukreipė Karolis Uzėla, o vos po trijų minučių dar vienu H.Videmont'o perdavimu pasinaudojo Jakubas Sylvestras.

Trečią įvartį žalgiriečiai įmušė 72-ą minutę, kai dublį pasiekė J.Sylvestras.

„Banga“ dar galėjo sušvelninti skirtumą, tačiau 77-ą minutę Simono Urbio muštą 11 m baudinį atrėmė „Žalgirio“ vartininkas Tomislavas Duka.

Rungtynes „Žalgiris“ užbaigė mažumoje, nes 90-ą minutę raudoną kortelę užsidirbo Milenas Gamakovas.

56 taškus turintys žalgiriečiai šešiais atsilieka nuo „Sūduvos“, bet turi dvejas rungtynes atsargoje, tad vilniečiai jas laimėję gali pasivyti Marijampolės komandą.

„Banga“ su 25 taškais A lygoje lieka priešpaskutinė devinta.