Lesteryje dominavęs „Arsenal“ įšoko į stipriausiųjų penketą Anglijoje

10-asis Anglijos „Premier“ lygos turas buvo atidarytas „King Power“ stadione, kurio šeimininkai „Leicester City“ futbolininkai 0:2 neprilygo Londono „Arsenal“ ekipai.
Emile'as Smithas-Rowe ir Pierre'as-Emerickas Aubameyangas
Emile'as Smithas-Rowe ir Pierre'as-Emerickas Aubameyangas / „Scanpix“ nuotr.

„Kanonieriai“ į priekį šovė jau pačioje susitikimo pradžioje.

5-ąją minutę po Bukayo Saka pakelto kampinio aukščiau už visus iššoko svečių gynėjas Gabrielis, pelnęs pirmą rungtynių įvartį.

Šeimininkų vartų apgultis tęsėsi – 18-ąją minutę „Arsenal“ pranašumą padvigubino Emile'as Smithas-Rowe.

Lesterio futbolininkams pavyko susikurti keletą pavojingų progų, tačiau beveik visose situacijose nepriekaištingai dirbo varžovų vartų sargas Aaronas Ramsdale'as.

Sezoną trimis skaudžiais pralaimėjimais pradėję Mikelio Artetos auklėtiniai pastaruoju metu žygiuoja pergalingu keliu. Paskutinį sykį nesėkmę jie patyrė rugpjūčio pabaigoje, o dabar su 17 taškų pakilo į penktąją poziciją.

„Lapės“ turi 14 taškų ir užima 10-ąją vietą.