Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Lietuvos jaunimo rinktinė Baltijos taurės turnyre liko paskutinė

Lietuvos vaikinų U21 rinktinė sekmadienį baigė savo pasirodymą Estijoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre.
Lietuvos U21 rinktinė
Lietuvos U21 rinktinė / LFF nuotr.

Dvikovoje dėl trečios vietos Tomo Ražanausko auklėtiniai 0:2 (0:0) pralaimėjo Suomijos vienuolikei ir užėmė ketvirtą vietą galutinėje įskaitoje. Suomiai, savo ruožtu, liko treti.

Primename, kad turnyro pusfinalyje lietuviai po baudinių pralaimėjo latviams, o suomiai minimaliu skirtumu 0:1 neprilygo šeimininkams estams.

Sekmadienio rungtynėse nuo pat pradžių nė vienai komandai nepavyko aiškiai perimti iniciatyvos į savo rankas. Kiek ilgiau su kamuoliu buvo suomiai, tačiau lietuviai ganėtinai patikimai gynėsi, grubių klaidų nedarė, o, turėdami savo galimybes, siekė ir išėjimo į greitas atakas.

Visgi pirmame kėlinyje nė viena komanda savo šansais nepasinaudojo ir įpusėjus mačui rezultatas buvo lygus 0:0.

Vaizdas aikštėje daug nesikeitė ir po pertraukos – nors atakų ar jų užuomazgų buvo į abi puses, tačiau įvartis kurį laiką nekrito nė į vienus vartus.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą į Lietuvos rinktinės vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, suomiai jį realizavo ir išsiveržė į priekį 1:0.

Rungtynių pabaigoje suomiai savo pranašumą padidino ir taip iškovojo trečią vietą turnyre.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius