Lietuvos 19-mečiai futbolininkai nugalėjo bendraamžius iš Armėnijos

Jerevane sužaistos antros draugiškos rungtynės tarp Armėnijos ir Lietuvos bendraamžių. Lietuviams pavyko antrajame kėlinyje persverti rezultatą savo naudai ir laimėti rezultatu 2:1.
Lietuvos 19-mečiai futbolininkai
Lietuvos 19-mečiai futbolininkai / LFF nuotr.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos mėgino kurti savo progas kombinaciniu žaidimu, visgi vienintelis įvartis krito po baudinio. 28 minutę buvo užfiksuota vartininko Filipo Turčinavičiaus pražanga, o teisėjo skirtą baudinį realizavo Arajikas Elojanas.

Lietuviai perėmė žaidybinę iniciatyvą antrajame kėlinyje ir 67 minutę išlygino rezultatą. Po Emilio Andriuškevičiaus reido kamuolį į savus vartus nukreipė Mheras Kankanianas.

Pergalę lietuviams suteikė 76 minutę suteikė Domanto Šlutos įvartis po kampinio.

Aikštės šeimininkai nuo 40 minutės žaidė dešimtyje, už pelnytą raudoną kortelę pašalinus Armeną Sargsianą. 90+4 minutę už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Martynas Džiugas.

Tomo Ražanausko treniruojama rinktinė toliau ruošis Europos čempionato atrankai. Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė rugsėjo 21–27 dienomis rungsis atrankos 6-oje grupėje su Austrijos, Rumunijos ir Latvijos rinktinėmis.

Rungtynių švieslentė

Armėnija U-19 – Lietuva U-19 1:2 (1:0)

Jerevanas, FFA futbolo akademijos stadionas

Įvarčiai: 29 min. iš baudinio Arajik Elojan, 67 min. į savus vartus Mher Kankanian (Armėnija); 76 min. Domantas Šluta (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės sudėtis: Filipas Turčinavičius, Džiugas Aleksa, Eduardas Jurjonas, Naglis Paliušis (26 min. Augustas Grabažis), Kajus Bička (46 min. Martinas Perveinis), Martynas Džiugas, Denisas Ževžikovas (46 min. Domantas Šluta), Kajus Beršta (46 min. Nojus Lukšys), Marius Skirmantas (85 min. Martynas Šetkus), Nedas Klimavičius (78 min. Nidas Vosylius), Emilis Andriuškevičius. Atsargoje: Rimvydas Kiriejevas, Dariušas Stankevičius, Domas Slendzoka.