Lietuvos moterų salės futbolo rinktinei – skaudi serbių pamoka

Serbijoje tęsiasi FIFA pasaulio moterų futsal (salės futbolo) čempionato atrankos turnyras, kuriame dalyvauja ir Lietuvos rinktinė.
Lietuvos moterų salės futbolo rinktinė
Lietuvos moterų salės futbolo rinktinė / LFF nuotr.

Mūsiškės metė iššūkį šio turnyro šeimininkėms, tačiau patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:6, rašo LFF.

Pirmajame kėlinyje serbes į priekį išvedė Ivanos Trbojevič dublis ir Želianos Maksimovič įvartis. Lietuvių gretose grėsmingus smūgius atliko Remigija Šablevičiūtė ir Paulina Potapova.

Turnyro šeimininkės mėgavosi įvarčiais ir antrajame kėlinyje. Varžovės sėkmingai įžaidė kampinius, kuriuos užbaigė Marijos Vukovič ir Jelenos Marenič taiklūs smūgiai.

Deja, savo progų nepavyko realizuoti Paulinai Potapovai, Deimantei Griesiūtei ir Gabrielei Ragauskaitei, tad lietuvės turnyre vis dar lieka be pelnyto įvarčio.

Suprasti akimirksniu

• Rungtynių statistika: Serbija – Lietuva 6:0 (3:0).
  • Vieta: Vrniačka Bania, Vlade Divaco sporto salė.
  • Teisėja: Noelia Gutierrez Muñoz (Ispanija).
  • Įvarčiai: 2 ir 5 min. Ivana Trbojević, 7 min. Željana Maksimović, 27 min. Marija Vuković, 29 ir 30 min. Jelena Marenić (Serbija).
  • Lietuvos rinktinės sudėtis: Karolina Curukova, Gabrielė Ragauskaitė, Monika Akelytė, Deimantė Griesiūtė, Barbara Antonovič. Atsargoje: Viktorija Laksaitė, Jorūnė Lipkinaitė, Remigija Šablevičiūtė, Vismantė Čereškaitė, Justina Baltrūnaitė, Paulina Potapova, Evelina Buividavičiūtė, Vesta Ilgūnaitė, Karolina Zabolotnaja.

Paskutines turnyro rungtynes Donato Gražulio treniruojama komanda sužais penktadienį, 17 valandą su Kroatijos rinktine. Pastaroji 8:0 nugalėjo serbes bei 0:4 pralaimėjo italėms.