Lietuvos vicečempionai atskaitė šešių įvarčių pamoką trečios lygos klubui

Mariaus Stankevičiaus treniruojamas „Kauno Žalgiris“ su vėjeliu prašvilpė pro pirmąjį varžovą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre.
Florianas Davidas
Florianas Davidas / „FK Kauno Žalgiris“ nuotr.

Kauniečiai Pasvalyje 6:0 sutriuškino trečiame pagal pajėgumą šalies divizione II lygoje rungtyniaujančią „Dembavos“ komandą ir pateko į aštuntfinalį.

„Kauno Žalgiris“ į klausimą, kas laimės rungtynes, atsakė jau pirmajame kėlinyje, kuriame pelnė keturis įvarčius. Dukart pasižymėjo Srdjanas Spiridonovičius, po kartą – Florianas Davidas ir Xabi Auzmendi.

Antrajame kėlinyje tikslius smūgius pridėjo „hat-tricku“ pasižymėjęs S.Spiridonovičius ir 17-metis Nidas Vosylius.

Tai viena didžiausių pergalių LFF taurės šešioliktfinaliuose šiemet. Stipriau varžovus triuškino tik Vilniaus „Riteriai“ (9:0 prieš Vilniaus „Ataką“) ir Vilniaus „Navigatoriai“ (8:0 prieš Vilniaus „Trivartį“).