Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Link pergalės Valjadolide „Real“ vedė prancūzai

Madrido „Real“ sugrįžo į pergalių kelią. Sekmadienio vakarą Ispanijos „La Liga“ 27-ajame ture Santiago Solari vyrai svečiuose 4:1 pranoko „Valladolid“.
Karimas Benzema
Karimas Benzema / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai į priekį galėjo išsiveržti jau 12-ąją minutę, bet Rubenas Alcarazas nerealizavo 11m baudos smūgio.

Įdomu tai, kad „Valladolid“ šiemet nerealizavo jau penkto baudinio ir dar neįmušė nė vieno.

Visgi Anuaras Tuhami 29-ąją minutę pradžiugino šeimininkus ir Valjadolido ekipa išsiveržė į priekį. Bet džiaugsmas truko vos penkias minutes – Raphaelis Varane'as rezultatą išlygino.

Po pertraukos atėjo Karimo Benzema valanda. 51-ąją minutę prancūzas realizavo baudinį, o dar po aštuonių minučių pasižymėjo po kampinio smūgiu galva.

80-ąją minutę „Real“ liko be antrą geltoną kortelę gavusio Karimo Benzema, bet ir žaisdami dešimtyje dar sugebėjo pasižymėti – 85-ąją minutę puikų reidą atliko geriausias planetos futbolininkas Luka Modričius.

Jam tai buvo antrasis įvartis šį sezoną – dukart daugiau nei kroatas Ispanijos pirmenybėse įmušė pernai.

„Real“ turi 51 tašką ir žengia trečias. Antroje pozicijoje esantis Madrido „Atletico“ turi penkiais taškais daugiau, pirmaujanti „Barcelona“ – 12.