Lionelis Messi rekordą pažymėjo įvarčiais ir triuškinama pergale

Lionelis Messi dviem įvarčiais prisidėjo prie „Barcelona“ futbolininkų įspūdingos pergalės sekmadienį vėlai vakare 6:1 prieš „Real Sociedad“.
Lionelis Messi ir Sergino Destas
Lionelis Messi ir Sergino Destas / „Scanpix“ nuotr.

Praėjusį mėnesį aplenkęs Xavi pagal daugiausiai Ispanijos pirmenybėse sužaistų rungtynių Barselonos klube skaičių, sekmadienį Lionelis Messi pagerino dar vieną rekordą.

Dabar argentinietis aplenkė Xavi ir pagal iš viso įvairiose varžybose „Barca“ gretose sužaistus mačus.

768 – tiek rungtynių dabar yra sužaidęs Barselonos klube legendinis 33 metų futbolininkas.

Per tą laiką L.Messi pelnė 663 įvarčius (tarp jų 41-as „hat trickas“), atliko 286 rezultatyvius perdavimus, iškovojo 34 trofėjus.

Sekmadienį „Barcelona“ viskas ėjosi lengvai, kai Antoine'as Griezmannas įvarčiu atrakino vartus 37 minutę. Sergino Destas paskui pelnė dar du įvarčius, L.Messi pasižymėjo 56-ąją minutę ketvirtuoju komandos įvarčiu, dar vieną pridūrė Ousmane Dembele, o per pridėtą laiką tašką antruoju įvartčiu padėjo L.Messi.

„Scanpix“ nuotr./Lionelis Messi

Šeimininkai pelnė garbės įvartį 77 minutę.

Po šios pergalės „Barcelona“ (62) pakilo į antrąją vietą, žemiau savęs vėl nustūmusi Madrido „Real“ (60), kuris pergalę iškovojo šeštadienį po Karimo Benzema įsimintino pasirodymo.

Pirmenybių lyderis lieka Madrido „Atletico“ (66).

Keturiais taškais Barselonos klubą lenkiantis „Atletico“ sekmadienį 1:0 palaužė „Alaves“, kai vienintelį įvartį pelnė Luisas Suarezas.