Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Anglijoje „Liverpool“ žengė į finalą, Ispanijoje iš taurės krito „Barcelona“

Anglijos futbolo čempionate pirmaujantis „Liverpool“ klubas žengė ir į lygos taurės finalą.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai trečiadienį išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Londono „Fulham“ ekipa.

Tai buvo atsakomosios pusfinalio serijos rungtynės.

Pirmąjį mačą Liverpulyje 2:1 buvo laimėję šeimininkai.

Trečiadienį didžiąją rungtynių dalį taip pat pirmavo „raudonieji“. Jau 11 minutę svečius į priekį išvedė kolumbietis Luisas Diazas.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Luisas Diazas

Baigiantis mačui šeimininkams viltį dar buvo grąžinęs gynėjas Issa Diopas, tačiau įmušti dar vieno įvarčio „Fulham“ klubui nepavyko.

Anglijos lygos taurės finale „Liverpool“ susitiks su Londono „Chelsea“.

Devynis sykius šią taurę jau laimėjęs „Liverpool“ klubas yra šio turnyro rekordininkas, o „Chelsea“ sieks šeštosios Anglijos lygos taurės.

„Barcelona“ krito taurės varžybose

Ispanijos Karaliaus taurėje trečiadienį krito „Barcelona“.

Xavi auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 2:4 turėjo pripažinti Bilbao „Athletic“ pranašumą.

Šeimininkai mušė pirmi, kai pačią pirmąją minutę pasižymėjo Gorka Guruzeta.

Roberto Lewandowskio (26 min.) ir jaunojo Lamine Yamalio (32 min.) smūgiai buvo suteikę pranašumą jau „Barcelona“ vienuolikei, bet Ohianas Sancetas (49 min.) antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino.

Prireikė pratęsimo, o jame du lemiamus įvarčius mušė broliai Inaki (105+2 min.) ir Nico (120+1 min.) Williamsai.

„Athletic“ šventė dramatišką pergalę ir žengė į Karaliaus taurės pusfinalį.

Ketvirtfinalyje netikėtai krito ir šio sezono stebukladarė „Girona“.

Ji išvykoje 2:3 (0:3) nusileido „Mallorca“ vienuolikei.

Pastaroji dominavo net 3:0 po Cyle'o Larino (21 min.) ir Abdono Pratso (28 ir 35 min. – 11 m) tikslių smūgių, tačiau antrojo kėlinio viduryje Antonio Raillo (67 min.) užsidirbo dvi geltonas korteles, o „Girona“ pabudo.

Christianas Stuani (68 min. – 11 m) ir Savio (90+6 min.) sumažino atsilikimą iki minimumo, vis dėlto išsigelbėti ir išplėšti bent jau pratęsimo nepavyko.

Į Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalį netikėtai žengė „Mallorca“.

Pusfinalyje taip pat žais San Sebastiano „Real Sociedad“ ir minėtas Bilbao „Athletic“. Vieninteliame dar neįvykusiame ketvirtfinalio susitikime santykius aiškinsis Madrido „Atletico“ ir „Sevilla“.

Pusfinalio porų burtai bus traukiami penktadienį.