„Liverpool“ krachas: atrėmę baudinį praleido tris įvarčius

Anglijos „Premier“ lygoje „Liverpool“ 2:3 nusileido „Southampton“ ekipai.
„Liverpool“ futbolininkai
„Liverpool“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau 17-ąją minutę Liverpulio klubą į priekį išvedė puikus Philippe'o Coutinho įvartis. Po penkių minučių persvarą dvigubino Danielis Sturridge'as.

Antrojo kėlinio pradžioje Martinas Škrtelis neleistinai stabdė Graziano Pellè ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. „Liverpool“ vartininkas Simonas Mignolet puikiai sužaidė ir atrėmė Sadio Mané smūgį.

Tačiau rungtynių pabaigoje varžovai suvarpė „Liverpool“ vartus. Įvarčius mušė G.Pelle ir dublį pelnęs S.Mane.

Liverpulio klubas pastaruoju metu turėjo kuo džiaugtis – Europos lygoje 3:1 nugalėjo „Manchester United“, o Anglijoje nugalėjo „Manchester City“ ir „Crystal Palace“.

Su 44 taškais „Liverpool“ čempionate liko devintoje vietoje. „Southampton“ pakilo į septintą vietą.

Kitose rungtynėse „Newcastle“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Sunderland“.