„Liverpool“ krizė tęsiasi: pralaimėjo namuose

Jurgeno Kloppo kėdė kaista. „Liverpool“ klubas šeštadienio vėlų vakarą Anglijos „Premier“ lygos 14-ojo turo rungtynėse namuose 1:2 pralaimėjo „Leeds United“ ekipai.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mersisaido komandai prastai susiklostė jau pati mačo pradžia, kai 4-ąją minutę svečiai pasinaudojo grubia gynybos klaida ir Rodrigo pasiuntė kamuolį į vartus.

Po dešimties minučių Mohamedui Salahui buvo pavykę pusiausvyrą atstatyti, tačiau 89-ąją minutę „raudonuosius“ nokautavo jaunas olandas Crysencio Summerville'as.

Po antro pralaimėjimo iš eilės „Liverpool“ užima tik devintą poziciją ir nuo pirmaujančio „Man City“ atsilieka jau 13 taškų.