Anglijos „Pemier“ lygoje „Liverpool“ sutriuškino „Fulham“, „Chelsea“ išsigelbėjo nuo pralaimėjimo

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiami šeši XI-ojo turo susitikimai.
„Chelsea“ ir WBA sužaidė lygiosiomis
„Chelsea“ ir WBA sužaidė lygiosiomis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nesunkią pergalę namuose iškovojo „Liverpool“ futbolininkai, net 4:0 sutriuškinę Londono „Fulham“ ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams įmušė puolėjas Luisas Suarezas, vieną pridėjo Martinas Škrtelas, vieną į savus vartus įsimušė gynėjas Fernando Amorebieta.

Nedidelis šokas užfiksuotas Londono „Stamford Bridge“ stadione, kur Jose Mourinho treniruojama „Chelsea“ vienuolikė sužaidė lygiosiomis su Steve'o Clarke'o „West Bromwich Albion“ ekipa.

Šeimininkai įsiveržė į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje po Samuelio Eto'o įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje įmušti Shane'o Longo bei Stephane'o Sessegnono įvarčiai išvedė į priekį svečius.

Vis dėlto, pačioje rungtynių pabaigoje į „West Brom“ vartus teisėjas Andre Marrineris paskyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Edenas Hazardas, taip išgelbėdamas komandą nuo pralaimėjimo.

Pergalę namuose taip pat šventė ir „Southampton“ futbolininkai, 4:1 įveikę „Hull City“ ekipą. Įvarčius nugalėtojams mušė Morganas Schneiderlinas, Ricky Lambertas, Adamas Lallana ir Stevenas Daviesas.

Kituose susitikimuose pergalę šventė „Aston Villa“, įveikusi „Cardiff City“, o „Crystal Palace“ ir „Everton“ išsiskyrė be įvarčių.

Rezultatai:

„Chelsea“ 2 – 2 „West Brom“
45’ [1 – 0] Samuel Eto’o
61’ [1 – 1] Shane Long
68’ [1 – 2] Stephane Sessegnon
90’ [2 – 2] Eden Hazard (11 m)

„Aston Villa“ 2 – 0 „Cardiff City“
76’ [1 – 0] Leandro Bacuna
84’ [2 – 0] Libor Kozak

„Crystal Palace“ 0 – 0 „Everton“

„Liverpool“ 4 – 0 „Fulham“
23’ [1 – 0] Fernando Amorebieta (į savus vartus)
26’ [2 – 0] Martin Šktrel
36’ [3 – 0] Luis Suarez
54’ [4 – 0] Luis Suarez

„Southampton“ 4 – 1 „Hull City“
16’ [1 – 0] Morgan Schneiderlin
30’ [2 – 0] Rickie Lambert (11 m)
37’ [3 – 0] Adam Lallana
55’ [3 – 1] Yannick Sagbo
58’ [4 – 1] Steven Davis