„Liverpool“ tiksliu smūgiu paskutinę minutę išsigelbėjo „vilkų“ tvirtovėje

Anglijos „Premier“ lygoje – dramatiška „Liverpool“ futbolininkų pergalė. Jurgeno Kloppo auklėtiniai tik per pridėtą teisėjo laiką palaužė pagirtinai kovojusį „Wolverhampton Wanderers“ ir laimėjo rezultatu 1:0.
„Liverpool“
„Liverpool“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Liverpulio ekipa didžiąją rungtynių laiko dalį kontroliavo kamuolį, tačiau stigo tikslumo puolime.

Mohamedas Salahas buvo uždarytas varžovų gynybinėse pinklėse, bet šansų antrajame kėlinyje turėjo kiti du svečių puolamojo trejeto nariai Diogo Jota ir Sadio Mane.

Vienoje pavojingiausių atakų D.Jota suklaidino oponentų vartininką, tačiau nesugebėjo pramušti ant vartų linijos stovėjusio varžovų gynėjo Conoro Coady – smūgiavo tiesiai į jį.

Labai pavojingą S.Mane smūgį antrojo kėlinio pabaigoje atlaikė Jose Sa, tačiau lemiamą žodį šiame mače tarė atsarginis „Liverpool“ puolėjas Divockas Origi.

Belgas pasižymėjo tiksint paskutinei minutei (90+4 min.), o rezultatyvų perdavimą jam atliko M.Salahas. Netrukus nuaidėjo finalinis teisėjo švilpukas.

Ketvirtą pergalę iš eilės vietiniame fronte iškovojęs „Liverpool“ klubas aplenkė nesėkmę patyrusį Londono „Chelsea“ ir su 34 taškais pakilo į pirmą poziciją.

Tiesa, juos jau po kelių valandų aplenkti gali „Manchester City“ (32 tšk.).