Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Londone suklupęs „Man City“ įteikė „Liverpool“ ekipai čempionų titulą ir rekordą

Ketvirtadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje buvo atsakytas svarbiausias klausimas. „Liverpool“ futbolininkai užsitikrino čempionų titulą, nes teorinę galimybę juos pavyti dar turėjęs „Manchester City“ 1:2 svečiuose nusileido Londono „Chelsea“ ekipai.
Lemiamas rungtynių epizodas
Lemiamas rungtynių epizodas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

36-ąją minutę „Chelsea“ netikėtai išsiveržė į priekį, kai Christianas Pulisičius pasinaudojo labai šiurkščia „Man City“ gynėjų klaida ir vienas nurūko prie Edersono vartų bei užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus.

55-ąją minutę jau Kevinas De Bruyne puikiu baudos smūgiu išlygino rezultatą ir atgaivino svečių viltis.

Lemiama tapo 77-oji dvikovos minutė. Nors Mančesterio klubas turėjo iniciatyvą, šeimininkai atakavo žaibiškai.

Vienas toks išpuolis baigėsi tuo, jog Fernandinho atmušė kamuolį nuo vartų linijos.

Po VAR peržiūros arbitras į „Man City“ vartus skyrė baudinį bei Fernandino parodė raudoną kortelę.

Willianas baudinį realizavo ir pasiuntė čempioniškus linkėjimus į Liverpulį.

„Liverpool“ ir „Man City“ skiria 23 taškai.

„Liverpool“ čempionų titulą užsitikrino likus septyniems mačams iki sezono pabaigos. Taip anksti Anglijos čempionato iki šiol dar nebuvo laimėjusi nė viena ekipa.

„Chelsea“ sustiprino savo pozicijas kovodama dėl Čempionų lygos pozicijų.