Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Londono „Tottenham“ išlieka vieninteliu taškų Anglijoje dar nepraradusiu klubu

Trys iš trijų pergalių – taip naująjį 2021-2022 metų Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradeda Londono „Tottenham“ klubas, sekmadienio popietę namuose rezultatu 1:0 palaužęs „Watford“ pasipriešinimą.
Son Heung-Minas ir Dele Alli
Son Heung-Minas ir Dele Alli / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelis rungtynių įvartis, kuris tapo šiokiu tokiu kuriozu, krito pačioje pirmo kėlinio pabaigoje. 42-ąją minutę Son Heung-Minas atliko tolimą baudos smūgį, tačiau kampas smūgiui buvo labai aštrus ir Pietų Korėjos visų pirma siekė atlikti kokybišką perdavimą įkertantiems komandos draugams.

Visgi svečių vartų sargas elgėsi labai neryžtingai ir nusprendė neišmušinėti kamuolio, o galiausiai nieko nekliudomas žaidimo įrankis įskriejo į „Watford“ komandos vartus.

S.Heung-Minui tai buvo jubiliejinis 200-tasis įvartis „Premier“ lygoje.

Visas tris pergales iškovojusi Nuno Espirito Santo kariauna su 9 taškais yra „Premier“ lygos lyderė ir vienintelė komanda, vis dar nepraradusi nė vieno taško.

„Širšės“ turi 3 taškus ir užima 12-ąją poziciją.

Kitame stadione „Burnley“ ir „Leeds United“ sužaidė lygiosiomis – 1:1.

Šeimininkus į priekį 61-ąją minutę išvedė Chrisas Woodas, bet 86-ąją rezultatą išlygino Patrickas Bamfordas.