Lyderius sudaužęs „Man City“ tvirtai perima kontrolę kovoje dėl aukso

Anglijos „Premier“ lygoje bliūkšta intriga. Trečiadienio vakarą titulą ginantis „Manchester City“ namuose 4:1 laimėjo lyderių akistatą prieš ilgą dalį sezono pirmavusį Londono „Arsenal“ ir dar tvirčiau perėmė iniciatyvą kovoje dėl aukso.
Kevinas De Bruyne
Kevinas De Bruyne / „Scanpix“ nuotr.

Jau 7-ąją minutę kamuolį į svečių vartus pasiuntė Kevinas De Bruyne.

Pirmo kėlinio pabaigoje po jo perdavimo Johnas Stone'as persvarą įtvirtino.

55-ąją minutę tas pats K.De Bruyne iššoko vienas prieš „Arsenal“ vartininką ir ramiu smūgiu pažeme pradėjo varžovų triuškinimą

87-ąją minutę Robas Holdingas įmušė paguodos įvartį, bet jau per pridėtą laiką tašką padėjo Erlingas Haalandas.

Ketvirtojo iš eilės mačo nelaimėję „kanonieriai“ dar liko pirmoje vietoje, bet „Man City“ atsilieka vos dviem taškais ir yra sužaidusi net dviem rungtynėmis mažiau.

Ir toliau iš juodo ruožo pabėgti nesugeba Londono „Chelsea“ futbolininkai. „Aristokratai“ pralaimėjo trečią mačą iš eilės, 0:2 namuose nusileidę kitai sostinės komandai „Brentford“.

Po šio mačo „Chelsea“ užima vos vienuoliktą poziciją.

„Liverpool“ futbolininkai buvo priversti vytis savo varžovus, bet 2:1 svečiuose nugalėjo „West Ham United“.

Po trečios iš eilės pergalės Mersisaido komanda yra šešta ir nuo pirmojo ketverto atsilieka šešiais taškais.

Likusiose trečiadienio rungtynėse „Nottingham Forest“ kiek netikėtai namuose 3:1 pranoko „Brighton“ vienuolikę.