Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Lyg pertraukos nebūtų buvę: L.Messi vedama „Barca“ pasismagino išvykoje

„La Liga“ pirmenybėse pirmaujanti „Barcelona“ po kiek ilgesnės nei trijų mėnesių pertraukos žengė į aikštę, tačiau jau pirmajame savo mače pademonstravo klasę ir 4:0 nepasigailėjo „Mallorca“ ekipos.
Lionelis Messi, Jordi Alba ir Arturo Vidalis
Lionelis Messi, Jordi Alba ir Arturo Vidalis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Katalonams pasiekti pirmąjį įvartį užteko 65 sekundžių – pirmasis pasižymėjo Arturo Vidalis.

37 min. svečių rezultatą padvigubino danas Martinas Braithwaite, prie pirmojo futbolininko įvarčio vilkint „Barcelona“ marškinėlius rezultatyviu perdavimu prisidėjo Lionelis Messi.

Antrajam kėliniui artėjant į pabaigą argentinietis atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą Jordi Albai (80 min.), o galiausiai suspėjo pasižymėti ir pats – trečią pridėtą teisėjo minutę pelnė ketvirtąjį komandos įvartį.

L.Messi asistavo po traumos į rikiuotę sugrįžęs Luisas Suarezas, aikštėje pasirodęs po keitimo.

61 tašką savo sąskaitoje turinti „Barca“ yra pirma ir penkiais taškais lenkia Madrido „Real“, kuris savo 28-ojo turo rungtynes žais sekmadienį.

„Mallorca“ (25 tšk.) yra aštuoniolikta – iki išlikimą „La Liga“ pirmenybėse garantuosiančios 17-os pozicijos jai trūksta vieno taško.