Madrido derbyje – ramų „Real“ vakarą sugadinęs „Atletico“ kirtis

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sekmadienio vakarą susidūrė du Madrido klubai. Sostinės derbyje nugalėtojas nepaaiškėjo – „Real“ ir „Atletico“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

Čempionate pirmaujantys „Real“ futbolininkai į priekį išsiveržė jau 20-ąją minutę, kai iš artimo nuotolio pasižymėjo Brahimas Diazas.

„Karaliai“ ramiai kontroliavo situaciją, o juos išgąsdino tik 48-ąją minutę pasiektas Stefano Savičiaus įvartis po kampinio. Vis dėlto jį teisėjas atšaukė dėl Saulio trukdymo vartininkui iš nuošalės pozicijos.

Atrodė, kad „Santiago Bernabeu“ stadiono šeimininkai iškovos minimalią pergalę, bet paskutinę akimirką, trečiąją pridėto laiko minutę, Marcosas Llorente atsidūrė visiškai laisvas prieš vartus ir galva nukreipė kamuolį į tinklą – „Atletico“ dramatiškai išplėšė lygiąsias ir atėmė taškus iš savo principinio priešininko.

Nepaisant tokio rezultato, „Real“ su 58 taškais pirmauja Ispanijos pirmenybėse.

„Girona“ su 56 taškais žengia antras, „Barcelona“ su 50 taškų – trečia, o „Atletico“ turi 48 taškus ir užima ketvirtąją vietą.