Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Madrido derbyje – užtikrinta „Real“ pergalė prieš „Atletico“

Sekmadienį „La Liga“ pirmenybėse sužaistos vienos laukiamiausių sezono rungtynių – Madrido derbis tarp „Real“ ir „Atletico“. Carlo Anceloti auklėtiniai namų tvirtovę gynė sėkmingai ir šventė pergalę 2:0.
Madrido „Real“ šventė pergalę miesto derbyje
Madrido „Real“ šventė pergalę miesto derbyje / „Scanpix“ nuotr.

Į priekį „karališkąjį“ klubą 16-ąją minutę išvedė Karimas Benzema. Prancūzas sulaukė puikaus Viniciaus Junioro perdavimo ir vienu lietimu smūgiavo galingai bei tiksliai.

Dar vienas V.Junioro perdavimas įvarčiu krito antrojo kėlinio pradžioje, kai 57-ąją minutę kamuolį į tinklą pasiuntė Marco Asensio.

Diego Simeone ėmėsi greitų permainų ir jau iki 68 minutės išnaudojo visus penkis keitimus, tačiau gyvybės į žaidimą įpūsti nepavyko tiek, kad būtų galima pasvajoti apie taškus.

„Real“ turi 42 taškus po 17 rungtynių ir užtikrintai pirmauja Ispanijoje – 8 taškais lenkia „Sevilla“ komandą, žengiančią antroje pozicijoje. „Atletico“ su 29 taškais yra ketvirtoje vietoje.

O štai „Barcelona“ ir toliau buksuoja šį sezoną. Katalonai išvykoje 2:2 sužaidė su Pamplonos „Osasuna“.

„Barca“ priekyje po Nico Gonzalezo įvarčio 12-ąją minutę buvo trumpai, mat jau po dviejų minučių rezultatą lygino Davidas Garcia.

Dar kartą į priekį katalonai veržėsi 49-ąją minutę po Abdessamado Ezzalzouli įvarčio, bet pranašumo neišlaikė – tašką Pamplonos ekipai išplėšė 86-ąją minutę pasižymėjęs Ezequielis Avila.

„Barca“ su 24 taškais užima vos 8-ąją vietą Ispanijos pirmenybėse. Priminsime, kad Čempionų lygoje nepavyko įveikti grupių etapo barjero ir teks kovas tęsti Europos lygoje.