Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Madrido „Real“ krito Maskvoje – žaibiškas CSKA įvartis ir išvarytas vartininkas

Antradienio Čempionų lyga pažėrė staigmenų. Čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ patyrė nesėkmę Maskvoje, o „Manchester United“ ir Miuncheno „Bayern“ turėjo tenkintis lygiosiomis.
Maskvos CSKA
Maskvos CSKA / AFP/„Scanpix“ nuotr.

G grupėje Madrido „Real“ išvykoje 0:1 nusileido Maskvos CSKA.

Jau antrąją rungtynių minutę Nikola Vlasičius pasinaudojo užmigusia ispanų gynyba ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Madrido klubas likusių rungtynių minutę bandė išlyginti rezultatą, bet 22 sukurtos progos įvarčiais taip ir nevirto.

96-ąją rungtynių minutę susiklostė įdomi situacija, kai antrą geltoną kortelę už ginčus su teisėjais gavo ir iš aikštės buvo išvarytas CSKA vartininkas Igoris Akinfejevas. Tačiau ir tai neišgelbėjo Madrido klubo.

Kitose G grupės rungtynėse „AS Roma“ 5:0 sutriuškino Plzeno „Viktoria“ klubą.

H grupės rungtynėse „Manchester United“ 0:0 neįveikė „Valencia“ futbolininkų.

Pirmajame kėlinyje Mančesterio klubas apskritai nesukūrė nei vienos pavojingos progos. Antrajame kėlinyje Jose Mourinho auklėtiniai padidino spaudimą varžovams, tačiau gynybos nepralaužė.

Pirmose rungtynėse „Manchester United“ 3:0 sutriuškino „Young Boys“ ekipą, todėl antrąją vietą grupėje išlaikys.

E grupėje Miuncheno „Bayern“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Amsterdamo „Ajax“.

Jau ketvirtąją rungtynių minutę Vokietijos klubą į priekį išvedė Matsas Hummelsas, galva kamuolį nukreipęs į vartus.

22-ąją minutę rezultatą išlygino 20-metis Noussairas Mazraoui.

Kitose E grupės rungtynėse Lisabonos „Benfica“ 3:2 nugalėjo Atėnų AEK.

F grupės rungtynėse Donecko „Šachtar“ sužaidė lygiosiomis 2:2 su Liono „Olimpique“.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?