Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Man City“ be gailesčio sušaudė „šarkas“ iš Niukaslo

Anglijos „Premier“ lygoje svarbiausi klausimai jau atsakyti, tačiau trečiadienį žaidžiami dar keturi 34-ojo turo susitikimai. Antroje vietoje esantis „Manchester City“ klubas be didesnių problemų savo aikštėje net 5:0 susitvarkė su „Newcastle United“ ekipa.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Gabrielis Jesusas (10 min.), Ryadas Mahrezas (21 min.), Davidas Silva (65 min.) ir Raheemas Sterlingas (90 min.), o Federico Fernándezas 58-ąją minutę dar įsimušė ir į savo vartus.

Labai intriguojanti dvikova vyko Šefilde, kur susitiko didžiausia šio sezono sensacija „Sheffield United“ ir į Čempionų lygą patekti vilčių dar nepraradęs „Wolverhampton Wanderers“ klubas.

Atrodė, kad mačas baigsis be įvarčių, bet trečią pridėto laiko minutę airis Johnas Eganas po kampinio galva pasiuntė kamuolį į vartus ir Šefildo komanda šventė pergalę.

Trečiajame trečiadienio mače „West Ham United“ 0:1 nusileido „Burnley“.

Vakarinėse rungtynėse „Brighton“ susitiks su čempionų titulą užsitikrinusiu „Liverpool“.