„Man City“ triumfas: trečią sezoną iš eilės laimėjo Anglijos lygos taurę

„Manchester City“ klubas jau praktiškai prarado galimybes apginti Anglijos „Premier“ lygos titulą, kurį į savo kišenę jau beveik įsidėjo „Liverpool“, tačiau kitame fronte „miestiečiai“ išliko nenugalimi. Pepo Guardiolos auklėtiniai Anglijos lygos taurės, dar žinomos „Carabao“ vardu, finale 2:1 nugalėjo Birmingamo „Aston Villa“ futbolininkus ir trečią sezoną iš eilės tapo šio turnyro nugalėtojais.
Pepas Guardiola švenčia titulą
Pepas Guardiola švenčia titulą / „Scanpix“ nuotr.

„Man City“ abu įvarčius pelnė dar per pirmąjį rungtynių pusvalandį.

20-ąją minutę rungtynių favoritus į priekį išvedė Sergio Aguero, o sužaidus 30 min. skirtumą padvigubino Rodri.

„Aston Villa“ dar pirmajame kėlinyje, 41 min., sušvelnino rezultatą, kai įvartį pelnė Mbwana Samata, o po pertraukos turėjo nemažai šansų ir išlyginti rezultatą.

Visgi nei Birmingamo, nei Mančesterio futbolininkai nepasižymėjo ir „Man City“ jau 7-ąjį kartą klubo istorijoje iškovojo Anglijos lygos taurę.

„Miestiečiai“ šį sezoną turi galimybę iškovoti ir dar bent du trofėjus – Anglijos FA taurę ir UEFA Čempionų lygos titulą.