„Man United“ per kelias minutes viską apvertė aukštyn kojomis ir laimėjo miesto derbį

„Manchester United“ fantastiškai sužaidė kelių minučių atkarpą antrajame kėlinyje ir įveikė „Manchester City“ miesto derbyje. „Premier“ lygos rungtynės baigėsi namuose žaidusių „raudonųjų velnių“ pergale 2:1.
Casemiro, Bruno Fernandesas ir Antony švenčia įvartį Mančesterio derbyje
Casemiro, Bruno Fernandesas ir Antony švenčia įvartį Mančesterio derbyje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ į priekį išsiveržė 60-ą rungtynių minutę.

Į baudos aikštelę įsiveržęs Kevinas De Bruyne „pakabino“ kamuolį, o po keitimo aikštėje pasirodęs Jackas Grealishas galva nukreipė jį į vartus.

„Premier“ lygoje paskutinį įvartį „Old Traford“ stadione „Manchester United“ buvo praleidusi rugsėjo 4 dieną, kai pasižymėjo Bakayo Saka iš „Arsenal“.

Nuo tada „United“ tvirtovėje net šešis lygos mačus iš eilės niekam iš varžovų nebuvo pavykę įmušti.

Vis dėlto taškų Pepo Guardiolos auklėtiniai šiame mače neiškovojo.

78-ą minutę šeimininkai išlygino rezultatą, mušdami gana kontroversišką įvartį.

Marcusas Rashfordas atsiplėšė nuo gynėjų būdamas nuošalėje, bėgo į kamuolį, tačiau jo nepalietė, o čia pat atsidūręs Bruno Fernandesas vienu lietimu nukreipė jį į tinklą.

„Manchester City“ žaidėjai protestavo, apeliuodami, kad M.Rashfordas aktyviai dalyvavo žaidime, tačiau arbitras įvartį įskaitė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Mančesterio derbis

82-ą minutę „Old Traford“ dar labiau užsikūrė.

18-metis Alejandro Garnacho puikiai suklaidino varžovą baudos aikštelėje, atliko perdavimą link vartų, kur be priežiūros buvo paliktas M.Rashfordas.

M.Rashfordas po pasaulio čempionato Katare pasižymėjo visose septyniose rungtynėse, įskaitant visus turnyrus.

Jis tapo pirmuoju septyniuose mačuose iš eilės įmušusiu „Man United“ žaidėju nuo 2008 metų, kai tai buvo padaręs ir Cristiano Ronaldo.

„OptaJoe“ informuoja, kad net 27 iš 67-ių M.Rashfordo įvarčių „Premier“ lygoje buvo pergalingi. Tai didžiausias procentas (40,3 proc.) tarp žaidėjų, kurie lygoje pasižymėję bent 50 įvarčių.

„Raudonieji velniai“ revanšavosi už nesėkmę 3:6 spalį ir nutraukė trijų pralaimėjimų Mančesterio derbiuose seriją.