„Man Utd“ įsibėgėja: Casemiro debiutas – pergalingas

Anglijos „Premier“ lygos 4-asis turas šeštadienio popietę prasidėjo „Manchester United“ futbolininkų pergale svečiuose 1:0 prieš „Southampton“ ekipą.
47rs220827b034
47rs220827b034 / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą įvartį 55-ąją minutę sukonstravo „raudonųjų velnių“ portugalai – po Diego Dalot perdavimo iš dešinės gražiu smūgiu į apatinį kampą pasižymėjo Bruno Fernandesas.

80-ąją minutę „Man Utd“ gretose debiutavo po keitimo aikštėje pasirodęs Casemiro.

Kita komandos žvaigždė Cristiano Ronaldo vėl mačą pradėjo ant suolo ir žaidė nuo 68-osis minutės.

Dviem pralaimėjimais sezoną pradėjusi Mančesterio komanda dabar iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Sautamptono komanda per pirmus keturis turus surinko keturis taškus.