Mančesterio derbis baigėsi nuobodžiomis lygiosiomis, Harry Kane'as pasismagino su „Bournemouth“

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį baigėsi turbūt viso pasaulio laukiamiausios šio savaitgalio futbolo rungtynėse. Vis dėlto, „Manchester United“ ir „Manchester City“ derbis nuvylė futbolo gerbėjus – nuobodžios lygiosios 0:0. Tuo tarpu „Tottenham“ pasismagino svečiuose.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Per pirmąsias 30 minučių nei statistinio, nei žaidybinio pranašumo nesugebėjo įrodyti nė viena komanda. Didžioji dalis perdavimų ir veiksmo vyko aikštės viduryje.

Per pirmąjį pusvalandį į vartus buvo atliktas vienintelis smūgis – Kevino de Bruyne bandymas skriejo pro šalį.

Blykstelėjęs buvo ir Anthony Martial, tačiau jo įsiveržimas į baudos aikštelės buvo užgesintas ir netapo smūgiu link vartų.

Nedidelį gaisrą buvo surengęs ir Yaya Toure, tačiau jo bandymas baudos aikštelėje vienas prieš vieną apžaisti varžovą buvo nevykęs.

Nors buvo skirti keli baudos smūgiai, tačiau nė viena komanda iš standartinių situacijų nei labai pavojingų progų, nei smūgių į vartų plotą nesukūrė.

Antrasis kėlinys irgi buvo gana nuobodus, geriausią progą 81 min. turėjo Jesse Lingardas, pataikę į virpstą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Harru Kane'as

Kur kas rezultatyvesnės rungtynės vyko tarp „Bournemouth“ ir „Tottenham Hotspur“ ekipų.

Pastarieji jau 1-ąją minutę praleido Matto Richie įvartį, tačiau atsakė penkiais taikliais smūgiais ir iškovojo pergalę 5:1.

Tris įvarčius įmušė šį sezoną „sausas“ buvęs puolėjas Harry Kane'as.

Antrąjį dienos derbį „Sunderland“ futbolininkai prieš „Newcastle United“ laimėjo 3:0.