Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Mančesterio derbyje – triuškinanti „Man City“ pergalė

Mančesterio klubų derbyje intrigos nebuvo. Pepo Guardiolos treniruojamas „Manchester City“ namuose 4:1 sutalžė „Manchester United“ klubą.
Riyadas Mahrezas
Riyadas Mahrezas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Miestiečiai“ į priekį išsiveržė jau penktą minutę, kai visiškai be priežiūros baudos aikštelėje paliktas Kevinas De Bruyne nukreipė kamuolį į tinklą.

„Man Utd“ viltys atgijo 22-ą minutę, kuomet Jadonas Sancho suklaidino kelis varžovus ir technišku smūgiu išlygino rezultatą.

Visgi jau 28-ą minutę K.De Bruyne pasižymėjo darsyk, kai užbaigė ataką, kurios metus „Man City“ į varžovų vartus smūgiavo net trissyk.

Pergalę P.Guardiolos komanda įtvirtino po pertraukos. 68-ą minutę po kampinio smūgiu iš baudos aikštelės prieigų trečią „Man City“ įvartį pelnė Riyadas Mahrezas.

Tas pats alžyrietis užbaigė varžovų triuškinimą 90-ą minutę, kai pasinaudojo juvelyriniu Ilkay'aus Gundogano perdavimu.

69 taškus jau surinkęs „Man City“ lieka „Premier“ lygos lyderiu ir „Liverpool“ lenkia šešiais taškais. Tiesa, Liverpulio klubas yra žaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Man Utd“ su 47 taškais nukrito į penktą vietą, nes kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ svečiuose 3:2 įveikė „Watford“.

„Kanonieriams“ įvarčius įmušė Martinas Odegaardas (5 min.), Bukayo Saka (30 min.) ir Gabrielis Martinelli (62 min.). Šeimininkams tikslius smūgius atliko Cucho Hernandezas (11 min.) ir Moussa Sissoko (87 min.).

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant