„Manchester City“ pavyko sutramdyti „Premier“ lygos išsišokėlius

Anglijos „Premier“ lygos vicečempionė „Manchester City“ ekipa 14-ajame ture iškovojo darbinę pergalę prieš šio sezono išsišokėlius „Southampton“ futbolininkus – svečių tvirtovėje „miestiečiai“ triumfavo 1:0.
Raheemas Sterlingas ir Kyle'as Walkeris
Raheemas Sterlingas ir Kyle'as Walkeris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelis rungtynių įvartis krito pirmojo kėlinio pradžioje, kai 16 min. Kevinas De Bruyne atliko puikų perdavimą Raheemui Sterlingui, o pastarasis nesunkiai nuginklavo varžovų vartų sargą.

Įvarčiu pasibaigusioje atakoje sudalyvavo ir svečių vartininkas Edersonas – būtent nuo brazilo tolimo perdavimo užsimezgė pati pavojingiausia mačo ataka.

Šeimininkai dar pirmajame kėlinyje prarado savo puolimo lyderį Danny Ingsą, kuris patyrė traumą.

„Miestiečiai“ į pergalių kelią sugrįžo po dviejų blankių pasirodymų su „Manchester United“ ir „West Brom“ vienuolikėmis, kurių metu savo taškų kraitį papildė tik 2 taškais.

Pepo Guardiolos auklėtiniai su 23 taškais šiuo metu yra penkti, tačiau vis dar vienu taškeliu atsilieka nuo „Southampton“, kurie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau.