„Manchester City“, „Tottenham“ ir „Arsenal“ pasiekė identiškas pergales

Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo į titulą besitaikantys „Manchester City“ (19 taškų), „Tottenham“ (15) ir Londono „Arsenal“ (15) klubai.
Harry Kane'as ir „Tottenham“
Harry Kane'as ir „Tottenham“ / „Scanpix“ nuotr.

Harry Kane'as pirmą kartą šį sezoną atliko dublį (25 ir 35 min.), o „Tottenham“ išvykoje 2:0 įveikė „Huddersfield Town“ ekipą.

„Arsenal“ tokiu pat rezultatu namuose susitvarkė su „Watford“. „Arsenal“ abu įvarčius pasiekė mačo pabaigoje – 81-ą minutę Craigas Cathcartas kamuolį nukreipė į savus vartus, o 83-ią minutę pasižymėjo Mesutas Ozilas.

„Manchester City“ taip pat rezultatu 2:0 palaužė „Brighton & Hove Albion“ pasipriešinimą. Įvarčius mušė Raheemas Sterlingas (29 min.) ir Sergio Aguero (65 min.).

Primename, kad „Manchester United“ rezultatu 1:3 nusileido „West Ham“ vienuolikei, kiti rezultatai:

„Wolves“ – „Southampton“ 2:0
„Newcastle“ – „Leicester City“ 0:2
„Everton“ – „Fulham“ 3:0

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?