„Manchester City“ žengė dar žingsnį link titulo, o E.Haalandas pasiekė rekordą

„Manchester City“ toliau palengva artėja link dar vieno Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulo. Trečiadienio vakarą Josepo Guardiolos komanda 3:0 namuose pranoko Londono „West Ham United“ ekipą.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečių gynybą Mančesterio futbolininkai pramušė tik 50-ąją minutę, kai pasižymėjo Nathanas Ake.

70-ąją minutę Erlingas Haalandas pergalę įtvirtino, o 85-ąją Philas Fodenas padėjo tašką.

E.Haalandas šį sezoną jau įmušė 35 įvarčius. Tai yra visų laikų „Premier“ lygos rekordas.

Likus keturiems turams iki čempionato pabaigos, „Man City“ tašku vėl aplenkė Londono „Arsenal“ ekipą ir dar turi mačą atsargoje.

Penktą iš eilės pergalę iškovojo ir į pirmąjį ketvertą toliau braunasi „Liverpool“ klubas.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai 1:0 namuose nugalėjo Londono „Fulham“.

39-ąją minutę pasižymėjo Mohamedas Salahas.

Nuo ketvirtąją vietą užimančio „Manchester United“ Liverpulio komanda atsilieka tik keturiais taškais, bet yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis daugiau.