Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Manchester United“ naujasis treneris debiutavo pergale

Ralfas Rangnickas pareiškė, kad „Manchester United“ futbolininkai pasirodė „geriau nei jis tikėjosi“ per debiuto rungtynes laikinojo trenerio poste.

„Manchester United“ namie 1:0 įveikė „Crystal Palace“ sekmadienį, kai šeimininkų saugas Fredas 77 minutę puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą pelnė vienintelį mačo įvartį.

Tai buvo antrasis Brazilijos futbolininko įvartis šį sezoną ir pirmasis nuo rugsėjo vidurio. O Mančesterio klubui tai garantavo antrą pergalę iš eilės.

„Scanpix“ nuotr./„Manchester United“ saugas Fredas

Dar iki Fredo smūgio šeimininkai sukūrė daug progų, bet svarbiausi buvo pelnyti trys taškai, padėję pakilti į šeštąją vietą Anglijos lygoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore

„Esu labai patenkintas komandos pasirodymu, ypač pirmajame kėlinyje – varžovų spaudimas buvo ypatingas, – BBC sakė R.Rangnickas. – Vienintelis dalykas, ko mums trūko, tai rezultato 1:0 ar 2:0.

Bet mes gerai gynėmės ir kontroliavome visas rungtynes.“

62 metų vokietis pastaruosius du dešimtmečius treniravo Vokietijos klubus, o 2018-2019 m. su Leipcigo komanda finišavo trečias Bundeslygoje.

Šių metų liepą jis buvo tapęs Maskvos „Lokomotiv“ sporto direktoriumi, bet lapkričio pabaigoje sukirto rankomis su Mančesterio klubu iki šio sezono pabaigos dėl trenerio pareigų.