„Manchester United“ prarado svarbius taškus, „Manchester City“ ir „Arsenal“ šventė pergales

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį vakare buvo sužaistos šešerios 11-ojo turo rungtynės.
„Manchester United“ prarado svarbius taškus „Premier“ lygoje
„Manchester United“ prarado svarbius taškus „Premier“ lygoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester United“ išvykoje susigrūmė su Londono „Crystal Palace“. „Raudonieji velniai“ nepalaužė šeimininkų ir sužaidė lygiosiomis 0:0.

Louiso van Gaalo vadovaujama ekipa šiame susitikime savo tikrojo žaidimo nepademonstravo, o su kamuoliu dominavo ir pavojingesnius išpuolius demonstravo „Crystal Palace“.

Sunkumų turėjo ir kita Mančesterio ekipa. „Manchester City“ tik po atkaklios kovos „Etihad“ stadione palaužė „Norwich“, tačiau pasiekė pergalę ir išlaikė lyderio poziciją.

67-ąją minutę Nicolas Otamendi šeimininkus išvedė į priekį, tačiau Cameronas Jerome'as 83-ąją minutę atgaivino intrigą. 89-ąją minutę Yaya Toure pelnytas įvartis nuo 11 metrų žymos nulėmė mačo baigtį.

Tuo tarpu lyderio poziciją su „Man City“ besidalinantis Londono „Arsenal“ klubas išvykoje neturėjo vargo su „Swansea“ ir rezultatu 3:0 sutriuškino „gulbes“. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Oliveris Giroud, Laurentas Koscielny bei Joelis Campbellas.

Svarbią pergalę pasiekė ir į trečiąją poziciją šoktelėjo „Leicester City“ klubas

Svarbią pergalę pasiekė ir į trečiąją poziciją šoktelėjo „Leicester City“ klubas. Lesterio miesto ekipa po atkaklios kovos rezultatu 3:2 nugalėjo „West Brom“ ir iš trečios pozicijos išstūmė „Man Utd“.

Kiti susitikimai baigėsi „Watford“ pergale ir „Newcastle“ – „Stoke City“ lygiosiomis.

Visi rezultatai:

„Crystal Palace“ 0 – 0 „Manchester United“

„Manchester City“ 2 – 1 „Norwich“
67' [1 – 0] N.Otamendi
83' [1 – 1] C.Jerome
89' [2 – 1] Y.Toure (11m. baudinys)
90' A.Kolarov („Man City“) nerealizavo 11m. baudinio
88' R,Martin („Norwich“) pašalintas iš aikštės

„Swansea“ 0 – 3 „Arsenal“
49' [0 – 1] O.Giroud
68' [0 – 2] L.Koscielny
73' [0 – 3] J.Campbell

„Newcastle“ 0 – 0 „Stoke City“

„Watford“ 2 – 0 „West Ham“
39' [1 – 0] O.Ighalo
48' [2 – 0] O.Ighalo
85' J.Collins („West Ham“) pašalintas iš aikštės

„West Brom“ 2 – 3 „Leicester“
30' [1 – 0] S.Rondon
57' [1 – 1] R.Mahrez
65' [1 – 2] R.Mahrez
77' [1 – 3] J.Vardy
84' [2 – 3] R.Lambert (11m. baudinys)