„Manchester United“ pratęsė „Chelsea“ krachą ir keliauja į Čempionų lygą

Raudonasis Mančesterio klubas – „United“ – kitą sezoną žais UEFA Čempionų lygoje.

Eriko ten Hago auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 4:1 (2:0) pažemino košmarišką sezoną išgyvenančią Londono „Chelsea“ ekipą.

Po šio laimėjimo „raudonieji velniai“ pakilo į 3 vietą „Premier“ lygoje ir tapo nebepavejami „Liverpool“ ekipai, kuri žengia penkta.

„Scanpix“/AP nuotr./Anthony Martialis švenčia įvartį

Užtikrintą „United“ pergalę apkartino tik Antony trauma. Brazilas susižeidė pirmojo kėlinio viduryje ir tęsti mačo nebegalėjo.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 6 minutę, kai įmušė Casemiro. „Chelsea“ gynyba braškėjo, o prieš pat didžiąją pertrauką rezultatą padvigubino Anthony Martialis (45+5 min.).

Įpusėjus antrajam kėliniui baudinį uždirbo ir šaltakraujiškai realizavo Bruno Fernandesas (73 min.), o netrukus savo įvartį pelnė ir po traumos bei ligos sugrįžęs Marcusas Rashfordas (78 min.).

Paguodos įvartį „Chelsea“ ekipai baigiantis mačui pelnė Joao Felixas (89 min.).

„United“ tai buvo trečia pergalė iš eilės, o „Chelsea“, įskaičiuojant visus turnyrus, iš pastarųjų 13 rungtynių yra laimėjusi vos vienerias.

Garsusis Londono klubas, negailėjęs pinigų naujokams šiame sezone, užima vos 12 vietą. Iki Anglijos čempionato pabaigos lieka 1 turas.