Sportas gyvai

Marijampolė ošia: „Sūduva“ sutraiškė „Atlantą“ ir apgynė Lietuvos čempionės titulą!

Visi sako, kad apginti čempiono titulą yra sunkiau nei jį iškovoti. Marijampolės „Sūduva“ įrodė, kad prieš metus Lietuvos futbolo jėgas pakeitęs viesulas nebuvo atsitiktinis. Septinto pagal dydį Lietuvos miesto komanda antrus metus tapo šalies futbolo A lygos čempione. Sūduviečiai „Arvi“ arenoje čempionišką vakarėlį iškėlė po įvarčių fiestos 6:0 prieš Klaipėdos „Atlantą“.
Marijampolės „Sūduva“ - Klaipėdos „Atlantas“
Marijampolės „Sūduva“ - Klaipėdos „Atlantas“ / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Į „Sūduvos“ šventę namuose čempionai greičiausiai mielai pakvies ir varžovus. Būtent Klaipėdos „Atlantas“ palengvino „Sūduvos“ kelią link čempionų taurės. Šį sezoną labiau finansiniu nestabilumu garsėjęs uostamiesčio klubas praėjusiame ture sensacingai 0:0 atsilaikė prieš Vilniaus „Žalgirį“.

Jau tada po rungtynių žalgiriečių veiduose atsispindėjo suvokimas, kad kova dėl aukso ir vėl pralaimėta. Nors jie dar trečiadienį 5:2 sutriuškino Kauno „Žalgirį“, Marijampolės klubas taip pat sutvarkė reikalus.

Jau trečiąją rungtynių Marijampolėje minutę miestelėnai ošė. Gersonas Acevedo tolimu smūgiu išvedė komandą į priekį. Tai buvo vienintelis įvartis pirmajame kėlinyje, bet antrajame prasidėjo čempionų šou.

G.Acevedo pridėjo dar vieną įvartį, o trimis pasižymėjo Sandro Gotalas. Giedrius Matulevičius įmušė šeštą „Sūduvos“ įvartį, o pasibaigus rungtynėms „Arvi“ arena šovė petardas, švęsdami čempionų titulą.

Lietuvos čempionų titulas Marijampolės klubui suteiks šansą antrus metus iš eilės varžytis Čempionų lygos atrankoje. Šį sezoną klubas jau nustebino, pasiekęs trečią atrankos etapą.

„Sūduva“ čempionės titulą užsitikrino surinkusi 77 taškus. Prieš paskutines sezono rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ ji turi penkių taškų pranašumą.

Klaipėdos „Atlantas“ su 24 taškais A lygoje jau nebepakils iš šeštos vietos.

8. JonavaJonava 28 -26 19

Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius