Mario Gotze įvartis užtikrino „Bayern“ pergalę prieš „Inter“

Geriausi pasaulio futbolo klubai ir toliau rengiasi naujajam sezonui. Miuncheno „Bayern“ draugiškose rungtynėse 1:0 nugalėjo Milano „Inter“.
Miuncheno „Bayern“ futbolininkai
Miuncheno „Bayern“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelį rungtynių įvartį 80-ąją minutę įmušė nuo antrojo kėlinio žaidęs Vokietijos rinktinės futbolininkas Mario Gotze.

Šią vasarą kalbama, kad futbolininkas gali palikti Miuncheną. Juo domisi Turino „Juventus“ klubas. Pats futbolininkas šių gandų prieš rungtynes nekomentavo.

Tai buvo jau antroji „Bayern“ pergalė Kinijoje. Šeštadienį jie 4:1 sutriuškino „Valencia“ klubą.