„Marseille“ tapo Prancūzijos čempionato lyderiais, „Lyon“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Šeštadienį Prancūzijoje sužaisti šeši šalies „Ligue 1“ futbolo pirmenybių III-ojo turo susitikimai.
Andre-Pierre Gignacas pelnė vienintelį mačo įvartį.
Andre-Pierre Gignacas pelnė vienintelį mačo įvartį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienvalde čempionato lydere bent iki sekmadienio tapo Marselio „Olympique“ ekipa, išvykoje 1:0 palaužusi „Valenciennes“ pasipriešinimą.

Elie Baupo futbolininkai tik rungtynių pabaigoje išplėšė tris taškus, kuriuos lėmė Andre Pierre'o Gignaco tikslus smūgis 84-ąją mačo minutę.

Tuo tarpu pergalių serijos pratęsti nesugebėjo „Lyon“ ekipa, kuriai savo žiūrovų akivaizdoje 0:1 teko pripažinti „Reims“ pranašumą.

Šansą pakovoti dėl trijų taškų atėmė puolėjas iš Žaliojo Kyšulio salų Odairas Fortesas, pelnęs įvartį 76 min. Prieš tai, „Lyon“ saugas Clementas Grenier, aikštėje pasirodęs 67 min. nerealizavo 72 min. paskirto 11 metrų baudinio.

„Montpellier“ futbolininkai išplėšė dramatišką pergalę rezultatu 2:1 prieš „Sochaux“ ekipą. 94-ąją mačo minutę įvartį įmušė ir tris taškus komandai padovanojo gynėjas Siaka Tiene.