Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Miesto derbyje „Hegelmann“ pervažiavo „Kauno Žalgirį“

„Hegelmann“ tęsia puikią komandai A lygos sezono pradžią, o „Kauno Žalgiris“ patyrė dar vieną nesėkmę.

Antradienio vakarą „Hegelmann“ įrodė, kad šiuo metu yra stipriausia Kauno komanda.

Miesto derbyje Andriaus Skerlos treniruojami futbolininkai varžovų aikštėje 3:1 įveikė „Kauno Žalgirį“.

Pirmasis įvartis krito jau 5-ąją minutę, kai „Hegelmann“ smūgiuojant iš toli kamuolys pataikė varžovui į ranką, o 11 metrų baudinį be priekaištų atliko Vilius Armanavičius.

25 minutę Hugo Figueredo smūgiu-perdavimu iš toli kone nuo krašto linijos pelnė antrą įvartį, suklydus vartininkui Deividui Mikelioniui.

55 minutę Lazaras Sajčičius pavertė rezultatą 3:0. Tai buvo ketvirtasis serbo įvartis, kuriuo jis įsiveržė į rezultatyviausių A lygos žaidėjų viršūnę.

67 minutę Michaelas Thuique pelnė įvartį „Kauno Žalgiriui“, sušvelninęs rezultatą.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Rungtynių akimirka

Pernai A lygoje debiutavę ir penktąją vietą užėmę „Hegelmann“ futbolininkai šiuo metu yra užkopę į antrą vietą Lietuvos pirmenybėse. Per 10 mačų surinkę 21 tašką jie į priekį yra praleidę tik „Panevėžį“, kuris po 9 rungtynių turi 23 taškus.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pernai finišavo treti, bet šį sezoną Roko Garasto auklėtiniai startavo labai prastai – jie tūno tik aštuntoje vietoje su 9 taškais.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kitose A lygos rungtynėse antradienį Telšių „Džiugas“ namie 0:0 sužaidė su Gargždų „Banga“.

„Džiugas“ lieka devintas, o „Banga“ – septinta.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant