„Torino“ su aikštėje pasirodžiusiu Gvidu Gineičiu sutriuškino Italijos čempionus

Įspūdingą pergalę Italijos „Serie A“ pirmenybėse sekmadienį iškovojo Gvido Gineičio atstovaujamas „Torino“ klubas, net 3:0 namuose sutriuškinęs titulą ginantį „Napoli“ klubą.
Gvidas Gineitis
Gvidas Gineitis / Vida Press nuotr.

Lietuvos rinktinės saugas aikštėje pasirodė jau per pridėtą laiką.

Turino komanda išsiveržė į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po Duvano Zapata perdavimo pasižymėjo Antonio Sanabria.

Pertraukos metu po keitimo pasirodęs Pasquale Mazzochi jau 50-ąją minutę buvo išvytas iš aikštės ir neapoliečiai liko dešimtyje.

Jau po dviejų minučių „Torino“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu – pasižymėjo Nikola Vlasičius. 66-ąją minutę tašką padėjo Alessandro Buongiorno.

„Milan“ futbolininkai 3:0 svečiuose sutriuškino „Empoli“ ekipą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Rubenas Loftusas-Cheekas, Olivier Giroud ir Chaka Traore.

Po pergalės „Milan“ lieka trečioje pozicijoje ir nuo pirmaujančio kito miesto klubo „Inter“ atsilieka devyniais taškais.