Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Milano derbyje – triuškinanti „Milan“ pergalė

Italijos „Serie A“ pirmenybėse sekmadienį buvo žaidžiami septyni 22-ojo turo susitikimai, o daugiausiai dėmesio sulaukė Milano derbis.
Carlosas Bacca
Carlosas Bacca / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dviejų Mados sostinės ekipų mačą triuškinančiu rezultatu 3:0 laimėjo „Milan“.

Po Alexo pelnyto įvarčio formalūs aikštės šeimininkai pirmavo, tačiau „Inter“ antrajame kėlinyje turėjo puikią progą išlyginti rezultatą. Visgi įmušti 11 metrų baudinio Mauro Icardi nesugebėjo.

Po šio epizodo Roberto Mancini auklėtiniai palūžo ir Carlosas Bacca bei Mbaye Niangas taikliais smūgiais padėjo tašką.

Čempionate tebepirmauja „Napoli“ ekipa, kuri namuose 5:1 namuose sutriuškino „Empoli“.

Įspūdingą pergalę 4:0 Veronoje prieš vietos „Chievo“ šventė ir titulą ginantis Turino „Juventus“ klubas

Veronos „Chievo“ –  Turino „Juventus“ 0:4
6' [0:1] Alvaro Morata
40' [0:2] Alvaro Morata
61' [0:3] Alexas Sandro
67'[0:4] Paulis Pogba

„Bologna“ – Genujos „Sampdoria“ 3:2
12' [1:0] Anthony Mounieras
24' [2:0] Godfredas Donsah
54' [2:1] Luisas Murielis
80' [2:2] Joaquinas Correa
88' [3:2] Mattia Destro (11m)

„Genoa“ – Florencijos „Fiorentina“ 0:0

„Napoli“ – „Empoli“ 5:1
28' [0:1] Leandro Danielis Paredesas
33' [1:1] Gonzalo Higuainas
37' [2:1] Lorenzo Insigne
52' [3:1] Michele Camporese
84' [4:1] Jose Maria Callejonas
88' [5:1] Jose Maria Callejonas

„Torino“ – Veronos „Hellas“ 0:0

„Udinese“ – Romos „Lazio“ 0:0
43' Danilo („Udinese“) pašalintas iš aikštės
85' Alessandro Matri („Lazio“) pašalintas iš aikštės

„Milan“ – Milano „Inter“ 3:0
35' [1:0] Alexas
73' [2:0] Carlosas Bacca
77' [3:0] Mbaye Niangas
70' Mauro Icardi („Inter“) nerealizavo 11 metrų baudinio