Milano derbyje – vienos krypties eismas: „Inter“ pažemino „AC Milan“

Intrigą žadėjęs Milano derbis Italijos „Serie A“ pirmenybėse virto vienos komandos dominavimu. Iki tol nepralaimėjusių komandų susidūrime „Inter“ klubas net 5:1 sutriuškino „AC Milan“.
Henrikas Mkhitaryanas ir Marcusas Thuramas
Henrikas Mkhitaryanas ir Marcusas Thuramas / „Scanpix“/AP nuotr.

Į priekį „nerazzurri“ išsiveržė nesužaidus nė penkių minučių, kai pasižymėjo armėnas Henrikas Mkhitaryanas.

38-ąją minutę skirtumą padvigubino Marcusas Thuramas.

Po pertraukos svečių teisėmis „San Siro“ stadione žaidęs „AC Milan“ bandė gaivinti intrigą, kai 57-ąją minutę įvartį įmušė Rafaelis Leao.

Vis dėlto tai buvo tik mažas oro gurkšnis „rossoneri“ ekipai. H.Mkhitaryanas 69-ąją minutę grąžino „Inter“ dviejų įvarčių pranašumą, 79-ąją minutę Hakanas Calhanoglu baudiniu pradėjo varžovų triuškinimą, o jį per pridėtą laiką užbaigė Davide Frattesi.

12 taškų surinkęs „Inter“ yra vienvaldis „Serie A“ lyderis, o pirmus taškus praradęs „AC Milan“ yra trečias.

Du Milano klubus lentelėje skiria Turino „Juventus“, kiek anksčiau 3:1 nugalėjęs Romos „Lazio“.

Įvarčius „senajai senjorai“ mušė Dušanas Vlahovičius (10 ir 67 min.) ir Federico Chiesa (26 min.). Romos klube pasižymėjo Luisas Alberto (64 min.).