Milano „Inter“ išliko viršūnėje, „Napoli“ pavijo Florencijos ekipą

Sekmadienį toliau tęsėsi tryliktasis Italijos „Serie A“ turas ir buvo sužaisti aštuoni susitikimai.
Milano „Inter“ namie minimaliu rezultatu palaužė „Roma“ klubą
Milano „Inter“. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Anksčiausiai vykusiame mače tris taškus iškovojo „Napoli“ futbolininkai. Maurizio Sarri auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos privertė pasiduoti Veronos „Hellas“.

Pietų Italijos komandai pasižymėti pavyko tik antrajame kėlinyje. 67-ąją minutę svečių įvarčių sąskaitą atidarė Lorenzo Insigne, o dar po septynių minučių pergalę įvirtino ekipos puolimo lyderis Gonzalo Higuainas.

Šio sėkmingo rezultato dėka „Napoli“ turnyrinėje lentelėje pasivijo Florencijos „Fiorentina“, kuri namie sužaidė lygiosiomis su „Empoli“.

Nors galima sakyti, kad „Viola“ prarado du taškus, iš tiesų, viskas galėjo baigtis dar blogiau, nes po pirmojo kėlinio šeimininkai atsilikinėjo dviem įvarčiais.

Visgi, antrajame kėlinyje prabilo „Fiorentina“ snaiperis Josipas Iličičius ir jo dublis padėjo komandai nepralaimėti – 2:2. „Viola“ dabar turi tiek pat taškų, kiek ir „Napoli“.

Vakariniame mače pergalę prieš „Frosinone“ iškovojus Milano „Inter“ klubui, minėtos ekipos dabar rikiuojasi antrojoje bei trečiojoje pozicijose, o Roberto Mancini auklėtiniai pakilo į pirmąją vietą.

Į pergalę prieš lygos naujoką juos vedė pirmajame kėlinyje bei antrojo pradžioje pasižymėję Jonathanas Biabiany ir Mauro Icardi. Rungtynių pabaigoje dar po įvartį pelnė Jeisonas Murillo bei Marcelo Brozovičius ir „Frosinone“ galiausiai buvo sutriuškintas rezultatu 4:0.

Rezultatai:

„Hellas“ – „Napoli“ 0:2
67’ [0:1] Lorenzo Insigne
74’ [0:2] Gonzalo Higuainas

„Atalanta“ –  „Torino“ 0:1
52’ [0:1] Cesare Bovo

„Carpi“ – „Chievo“ 1:2
8’ [0:1] Roberto Inglese
14’ [0:2] Riccardo Meggiorini
61’ [1:2] Alessandro Gamberini (į savus vartus)

„Fiorentina“ – „Empoli“ 2:2
18’ [0:1] Marko Livaja
27’ [0:2] Marcelis Buechelas
56’ [1:2] Nikola Kaliničius
61’ [2:2] Nikola Kaliničius

„Genoa“ – „Sassuolo“ 2:1
51’ [1:0] Tomas Rinconas
90' [1:1] Francesco Acerbi
90' [2:1] Leonardo Pavoletti
41’ Domenico Berardi („Sassuolo“) pašalintas iš aikštės
42’ Diego Perrotti („Genoa“) pašalintas iš aikštės

„Lazio“ – „Palermo“ 1:1
22’ [0:1] Edoardo Goldaniga
70’ [1:1] Antonio Candreva (11 m)

„Udinese“ – „Sampdoria“ 1:0
35’ [1:0]Emmanuel Agyemang-Badu
90' Ervinas Žukanovičius („Sampdoria“) pašalintas iš aikštės

„Inter“ – „Frosinone“ 4:0
29' [1:0] Jonathanas Biabiany
53' [2:0] Mauro Icardi
87' [3:0] Jeisonas Murillo
90' [4:0] Marcelo Brozovičius