2023 02 16 /2023 02 17

Milžinų „Barcelona“ ir „Man Utd“ pirmoji akistata – be nugalėtojo

UEFA Europos lygos turnyre ketvirtadienį prasidėjo atkrintamosios. Aštuntfinalio etape didžiausias dėmesys krypo į „Barcelona“ ir „Manchester United“ ekipų akistatą. Pirmasis šių komandų mūšis Katalonijoje baigėsi taikiai – 2:2.
Gavi
Gavi / „Scanpix“ nuotr.

Visi keturi įvarčiai buvo įmušti po pertraukos. 51-ąją minutę po Raphinha pakelto kampinio galva pasižymėjo Marcosas Alonso.

Visgi šeimininkų džiaugsmas truko vos tris minutes. Puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis Marcosas Rashfordas pasiuntė kamuolį į artimą vartų kampą ir rezultatą išlygino.

59-ąją minutę po Juleso Kounde smūgio į savo vartus „raudonieji velniai“ netgi buvo išsiveržę į priekį, bet „Barcelona“ pavyko išsigelbėti 76-ąją minutę.

Raphinha atliko perdavimą į baudos aikštelę Robertui Lewandowskiui, lenkas kamuolio nelietė ir šis nuo žemės klastinga trajektorija įskriejo į vartus.

Atsakomasis mačas Mančesteryje bus žaidžiamas po savaitės.