Milžinų mūšyje „La Roja“ ir „Die Mannschaft“ išsiskyrė taikiai

Sensacingai kritusi pasaulio čempionato starte, Vokietijos rinktinė reabilitavosi. „Die Mannschaft“ sekmadienio vakarą stojo akis į akį su Ispanija intriguojančiose rungtynėse, kurios galiausiai baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmas kėlinys dviem Europos futbolo grandams buvo gana ramus, jei kalbėsime apie įvarčius. Tiesa, futbolas buvo intensyvus, kokybiškas ir įdomus.

Gana ramų kėlinį užbaigė epizodas, kuomet Antonio Rudigeris smeigė įvartį galva ir jį griausmingai atšventė. Bet netrukus jam ir visai Vokietijai teko nusivilti – VAR parodė, kad gynėjas perdavimo metu buvo nuošalėje.

Per pirmą kėlinį Vokietija atliko vos 1 smūgį į varžovų vartus. Paskutinįkart tiek mažai vokiečiai buvo smūgiavę 2014-ųjų finale prieš Argentiną.

Joshua Kimmichas turėjo progą antrojo kėlinio pradžioje, tačiau ja nepasinaudojo.

Galiausiai įvartis krito 62-ąją minutę. Jordi Alba išrašė itin tikslų perdavimą, o Alvaro Morata, sužaidęs vos 8 minutes rungtynėse, smūgiavo tiksliai.

A.Morata tapo šeštuoju žaidėju pasaulio čempionatų istorijoje, kuris mušė dvejose rungtynėse iš eilės, abiejose kilęs nuo suolo.

Vokietijos futbolininkai turėjo keletą gerų progų ir galiausiai viena jų pasinaudojo – Brėmeno „Werder“ puolėjas Niclas Fullkrugas po Jamalo Musialos perdavimo dūrė galingai ir tiksliai.

Galiausiai rungtynės baigėsi taikiai.

Vokiečių likimas buvo pakibęs ant plauko po pralaimėjimo 1:2 Japonijai pirmajame ture, tačiau patys japonai paslydo prieš Kosta Riką – pralaimėjo 0:1.

Į atkrintamąsias žengsiančios komandos paaiškės paskutinėse grupių etapo rungtynėse.

Rungtynių eiga. Ispanija – Vokietija 1:1

Antras kėlinys.

90+7 min. Viskas. Lygiosios.

90 min. Pridėtos šešios minutės.

83 min. ĮVARTIS! Niclas Fullkrugas galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą! Štai taip!

74 min. Kokios progos neišnaudojo Jamalas Musiala...

62 min. ALVARO MORATA! Įvartis! Koks Jordi Alba perdavimas ir koks puikus A.Moratos užbaigimas!

57 min. Joshua Kimmichas atliko pavojingą smūgį, tačiau užtikrintai sužaidė Unai'us Simonas.

Pirmas kėlinys.

40 min. Antonio Rudigeris atšventė pelnytą įvartį, bet tuomet VAR parodė, kad buvo nuošalė. Vokietija jau buvo pasinėrusi į euforiją. Deja, rezultatas toliau 0:0.

33 min. Fiksuojama nuošalė po F.Torreso smūgio. Bet na, Ferranai, tokius kamuolius reikia patupdyti tinkle, o tada jau žiūrėti teisėjo kryptimi.

7 min. Skersinis! Dani Olmo puikus smūgis, bet iki įvarčio pritrūko, nes Manuelis Neueris lietė skriejantį kamuolį.

1 min. Rungtynės prasidėjo!