Zlatanas Ibrahimovičius
2004-2006 metais jaunas švedas Fabio Capello treniruojamoje „Juventus“ ekipoje buvo vienas svarbiausių žaidėjų, per 92 mačus įmušęs 26 įvarčius. Z.Ibrahimovičius iš Turino išvyko po „Calciopoli“ skandalo, o „Barcoje“ atsidūrė 2009-aisiais.
Vienas brangiausių visų laikų katalonų pirkinių komandoje praleido tik vieną sezoną, taip ir nesugebėjęs pritapti prie komandinio Pepo Guardiolos stiliaus. Aikštingo charakterio švedas labai greitai susipyko su treneriu, nesiklijavo ir prie komandos žaidimo, tad po sezono išvyko į „Milan“.
Michaelas Laudrupas
50-metis danas paliko ryškų pėdsaką abiejuose klubuose. Atakuojančio arba vidurio saugo pozicijose žaidęs M.Laudrupas „Juventus“ ekipoje praleido ketverius, o „Barcelona“ klube – penkerius metus. 1985 m. į „Juvę“ atvykęs danas buvo Michelio Platini į priekį vestos vienos geriausių aštuntojo dešimtmečio komandų dalimi. Vis dėlto, pasitraukus M.Platini, danas nesugebėjo tapti italų ekipos lyderiu ir 1989 m. persikėlė į „Barcą“.
Katalonijoje M.Laudrupas tapo legendinės Johano Cruyffo „Dream Team“ dalimi kartu su Hristo Stoichkovu, Ronaldu Koemanu, jaunaisiais Pepu Guardiola, Bakero ir Txiki Begiristainu. Per 5 metus su „Barca“ M.Laudrupas laimėjo 4 „Primeros“ titulus, Karaliaus taurę ir tuometinę Europos taurę 1992 m. (Čempionų lygą) Kai 1994 m. Europos taurės finale „Barca“ sensacingai 0:4 nusileido „Milan“ ir „Dream Team“ era baigėsi, M.Laudrupas persikėlė į ... „Real“.
Thierry Henry
„Arsenal“ legenda „Juvės“ gretose žaidė tik metus ir, neįtikęs Carlo Ancelotti, išvyko į Londoną. Kai karjera artėjo prie pabaigos, o titulų badas vis dar kamavo, prancūzas persikėlė į „Barcelona“ ekipą, kurioje per trejus metus laimėjo viską, ką galėjo.
T.Henry dukart laimėjo „Primerą“, po kartą – Karaliaus taurę, Ispanijos Supertaurę, UEFA Čempionų lygą, UEFA Supertaurę ir FIFA pasaulio klubų taurę. Per trejus metus Katalonijoje prancūzas įmušė 49 įvarčius 121 rungtynėse.
Edgaras Davidsas
1997-2004 metais „Pitbulis“ buvo vienas svarbiausių „Juventus“ aikštės vidurio žaidėjų, rungtyniavęs daugiau nei 260 mačų. Su „Senąja Senjora“ olandas laimėjo tris „Serie A“ titulus, tačiau Čempionų lygos karūnos neužsidėjo. „Juventus“ 2003 m. finale po baudinių serijos nusileido „Milan“. 2004 m. E.Davidsas pagal nuomos sutartį persikėlė į „Barcą“, tačiau čia sužaidė tik 19 mačų ir po sezono persikėlė į „Inter“.
Gianluca Zambrotta
Laikomas vienas geriausių visų laikų „Juventus“ klubo dešiniojo krašto gynėjų, komandoje sužaidė beveik 300 rungtynių, pasižymėjo kovotojo charakteriu, puiku sugebėjimu jungtis į atakas. Vis dėlto, Italijoje kilus vadinamajam „Calciopoli“ skandalui G.Zambrotta 2004 m. nusprendė keltis į „Barcą“.
Su Italijos futbolo rinktinė ką tik pasaulio čempionu tapęs gynėjas įsigytas už nemažą 14 mln. eurų sumą, tačiau Katalonijos klube ryškaus pėdsako per dvejus metus nepaliko. Nei pats italas, nei „Barca“ tuo metu kažkuo išskirtiniu neišsiskyrė ir per dvejus metus laimėjo tik Ispanijos Supertaurę.
Lilianas Thuramas
Apie 2000-uosius metus prancūzas buvo laikomas vienu geriausiu pasaulio gynėjų, per penkerius metus su „Juventus“ laimėjo keturis „Scudetto“ titulus ir Italijos Supertaurę.
Prasidėjus „Calciopoli“ skandalui L.Thuramas kartu su G.Zambrotta persikėlė į „Barcą“, tačiau tuomet jau 34-erių futbolininkas ryškaus pėdsako Katalonijoje nepaliko. Po dviejų metų gynėjas baigė savo karjerą.
Martinas Caceresas
21 metų urugvajietis į „Barcą“ atvyko 2008 metais, tačiau pasižymėjo ne geru žaidimu, o nevaldomais nervais ir dažnai netinkamais sprendimais aikštėje. Priklausydamas „Barcai“ gynėjas buvo skolinamas „Juventus“ ir „Sevilla“ klubams, kol galiausiai 2012 metais į Turiną persikėlė visam laikui.
28-erių futbolininkas „Juventus“ žaidžia iki šiol, o per kelis metus yra pasižymėjęs ir svarbiais įvarčiais, ir ilgais periodais ant suolo.