Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Mohamedo Salaho dublis negelbėjo: „Liverpool“ vėl prarado taškus

Anglijos „Premier“ lygoje svarbius taškus sekmadienio popietę prarado solidžiai šiemet sezoną pradėjęs „Liverpool“ klubas. Jurgeno Kloppo auklėtiniai svečiuose 2:2 sužaidė su „Brighton“.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

20-ąją minutę Dramblio Kaulo Kranto puolėjas Simonas Adingra išvedė šeimininkus į priekį, bet dar iki pertraukos Mohamedas Salahas pelnė du įvarčius ir suteikė pranašumą Mersisaido ekipai.

Visgi persvaros „raudonieji“ neišsaugojo – 78-ąją minutę Lewisas Dunkas rezultatą išlygino.

Po šio mačo Liverpulio komanda žengia trečia ir trimis taškais atsilieka nuo lyderio „Tottenham Hotspur“.

Antro iš eilės mačo nelaimėjusi Braitono komanda yra šešta.

Sunkiai sezoną pradėjęs „Newcastle United“ klubas pastaruoju metu buvo įsibėgėjęs ir rinko pergalę po pergalės, bet šį kartą tik 2:2 svečiuose sužaidė su Londono „West Ham United“.

Pergalę iš savo rankų Niukaslo komanda išleido 89-ąją minutę, kai pasižymėjo Mohammedas Kudusas.

„Newcastle United“ kol kas žengia aštuntas.

Trečiasis jau pasibaigęs sekmadienio mačas tarp Wolverhamptono „Wanderers“ ir Birmingemo „Aston Villa“ irgi pasibaigė taikiai – 1:1.